اطلاعات پروژه های در دست احداث گروه صبا
احداث نیروگاه سیکل ترکیبی بندرعباس

این نیروگاه دارای 2 بلوک چرخه ترکیبی شامل 4 واحد گازی و 2 واحد بخار به ظرفیت 938 مگاوات می باشد که در منطقه ویژه اقتصادی فلزی خلیج فارس احداث خواهد شد.

نمایش جزئیات

پروژه بخش بخار نیروگاه چابهار

این پروژه شامل احداث یک واحد 160 مگاواتی بخار و تبدیل دو واحد گازی فعلی نیروگاه به چرخه ترکیبی می باشد . این پروژه با استفاده از قانون بیع متقابل انجام خواهد شد.

نمایش جزئیات

احداث بخش بخار نیروگاه خرمشهر

پروژه افزوده شدن سه واحد بخار به واحدهای گازی نیروگاه خرمشهر ، این نیروگاه تبدیل به سیکل ترکیبی شده و ظرفیت آن بالغ بر 1500 مگاوات خواهد شد.

نمایش جزئیات

احداث نیروگاه سیکل ترکیبی خرم اباد (فازاول)

نیروگاه سیکل ترکیبی 968 مگاواتی خرمآباد شامل 4 واحد گازی به ظرفیت 648 مگاوات و 2 واحد بخار به ظرفیت 320 مگاوات می باشد.

نمایش جزئیات

  • پروژه احداث نیروگاه سیکل ترکیبی جنوب اهواز

پروژه نيروگاه جنوب اهواز شامل2 بلوك سيكل تركيبي با ظرفيت 968 مگاوات مي باشد. این نیروگاه در جنوب شهرستان اهواز(منطقه حميد) در 25 كيلومتري جاده قديم اهواز – خرمشهر و در زميني به مساحت 150 هكتار در حال حاضر فاز اول آن شامل یک بلوک اجرا  می گردد . سوخت اصلي اين نيروگاه گاز و سوخت پشتيبان آن گازوئيل مي باشد.

نمایش جزئیات

پروژه بخش بخار نیروگاه علی آباد

فاز اول نیروگاه علی آباد شامل 6 واحد گازی با ظرفیت کل 972 مگاوات به بهره برداری رسیده و فاز دوم پروژه تبدیل نیروگاه به 3 بلوک سیکل ترکیبی می باشد. با بهره برداری از این پروژه ضمن افزایش توان تولید نیروگاه به ظرفیت کل معادل 1452 مگاوات، میزان بهره وری کل نیروگاه نیز به میزان چشمگیری افزایش خواهد یافت.

نمایش جزئیات

پروژه احداث بخش بخار نیروگاه زنجان

درحال حاضر تعداد 4 واحد گازی به مجموع ظرفیت 648 مگاوات در نیروگاه زنجان است که این شرکت در نظر دارد نسبت به تبدیل این واحدها به سیکل ترکیبی اقدام نماید . با افزودن بخش بخار به واحدهای گاز موجود ،  مجموع ظرفیت نیروگاه به حدود هزار مگاوات افزایش یافته و راندمان نیروگاه بسیار بهبود خواهد یافت. 

نمایش جزئیات

پروژه احداث نیروگاه های انرژی نو

گروه صبا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و افزایش سبد تولدی برق خود پروژه مطالعاتی احداث نیروگاه انرژی های نو را در دستور کار خود قرار داده است.  ماهیت این پروژه ها استفاده از انرژی باد یا خورشیدی خواهد بو. در حال حاضر فاز مطالعاتی پروژه احداث نیروگاه خورشیدی به انجام رسیده و در آینده نزدیک به مرحله عملیاتی خواهد رسید.  

نمایش جزئیات

برای مورد نیاز صنعت خود را به صورت مطمئن و پایدار تأمین نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

با گستردگی نیروگاه های صبا، در همه جای کشور برق مستقیم در اختیار شماست.

پوشش شبکه برق گروه صبا در کشور

منطقه جنوب غرب کشور
منطقه جنوب شرق کشور
منطقه مرکز کشور
منطقه شمال کشور

عرضه مستقیم برق به متقاضیان عمده

آیا در زنجیره ارزش تولید کالای شما ، برق نقش حیاتی دارد؟ آیا خط تولید کارخانه شما به نحوی است که با قطعی برق ، ضر و زیان جبران ناپذیری به صنعت شما وارد می شود ؟ آیا در برنامه ریزی تولید محصول خود، در اختیار داشتن برق مطمئن بدون احتمال قطعی ، اهمیت ویژه ای دارد؟ راهکار تمامی این سوالات شما در اختیار گروه صبا است . این شرکت با در اختیار داشتن بیش از 4000 مگاوات برق خصوصی ، پیشنهاد ویژه ای برای کسب و کار شما دارد . با ما تماس بگیرید… گروه صبا در راستای سیاست های وزارت نیرو در اجرای اصل 44 قانون اساسی ، با هدف احداث و بهره برداری از نیروگاه های برق پا به عرصه این صنعت نهاده و توانسته با سرمایه گذاری ، به کارگیری مدیریت نوین در تأمین بخشی از نیاز شبکه سراسری برق کشور ایفا نماید.

یکی از بهترین و مطمئن ترین شیوه های تولید برق برای صنایع انرژی بر از جمله فولاد و آلومنیوم ، قرارداد دوجانبه است . در این شیوه هر صنعت با انعقاد قرارداد مستقیم دو جانبه با تولید کننده خصوصی برق از جمله گروه صبا که یکی از بزرگترین و مطمئن ترین شرکت های این حوزه است ، برق مورد نیاز خود را به شیوه مطمئن و پایدار تأمین می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بازاریابی و فروش گروه صبا تماس حاصل فرمائید

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

سوال خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

سوالی در ذهن دارید؟

سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

ایمیل بزنید

کارشنانسان ما پاسخگوی شما در زمینه های مختلف از جمله شیوه های تولید برق و یا روش عرضه مستقیم برق به صنعت شما هستند.

به دنبال تأمین برق هستید؟

گروه صبا ؛ تأمین کننده برق مطمئن و پایدار

گروه صبا ، راهکار نهایی

برای تأمین برق صنعت خود با کارشناسان بازاریابی و فروش تماس بگیرید. info@sabapei.com

با ما در تماس باشید.

کارشناسان و متخصصان گروه صبا راهنمای شماهستند.

برای اطلاعات تماس کلیک کنید.

می توانید سوال خود را به صورت ایمیل مطرح کنید و پاسخ دریافت دارید. info@sabapei.com