آشنایی با واحدهای گازی نیروگاهی :

نیروگاه های گازی ، با ترکیب سوخت گاز یا سوختهای پشتیبان با هوا در محوطه احتراق ، هوای داغ تولید کرده و هوای داغ منجر به گرداندن توربین های گاز و در نتیجه گردش ژنراتور و تولید برق می گردد . بخش های مختلف یک نیروگاهی گازی به شرح ذیل ست :

1- توربين و ژنراتور:

توربين گاز شامل بخش كمپرسور و محفظه هاي احتراق و بخش توربين مي باشد. هوا از طريق سيستم Air Intake وارد كمپرسور گرديده و در طی چندین مرحله فشره شده و فشار آن بالا ميرود سپس در محفظه هاي احتراق گاز حاصل از تركيب سوخت (گاز و گازوييل ) و هوا وارد توربين گرديده و انرژي گرمايي در توربين به انرژي مكانيكي تبديل و توسط ژنراتور که با یک شفت هم محور با توربین شده است به انرژی الکتریکی تیدیل ميگردد. گازهاي خروجي توربين نیز از طريق اگزوز (Exhaust ) وارد اتمسفر میشود.

2- سيستم سوخت:

  • سوخت گاز: سوخت پايه و اصلي توربين گاز مي باشد بدليل راندمان بالا و كيفيت بالاي سوخت و انرژي توليدي بالا و آلودگي كمتر بيشتر از اين سوخت استفاده ميشود. • سوخت گازوييل: در مواقعي كه فشار گاز ورودي به نيروگاه كاهش يابد (بيشتر در فصول سرد سال) از سوخت جايگزين كه عموما گازوييل مي باشد استفاده ميگردد.

3- سيستم برق و كنترل:

جهت برق رساني و كنترل عملكرد توربين و ژنراتور و حفاظت از تجهيزات اصلي از اين سيستمها استفاده ميگردد.

4- ترانس اصلی و واحد:

جهت تبدیل برق خروجی از ژنراتور متناسب با ولتاژ شبکه و انتقال آن به پست از ترانس اصلی استفاده میشود. با توجه به اینکه خود تجهیزات نیروگاهی نیاز به مصرف برق دارند این مهم توسط ترانس واحد با تبدیل برق خروجی ژنراتور به ولتاژ مورد نیاز و ورود به تابلوهای اصلی صورت میگیرد

توانایی و سرویس های ما

اما موضوع در قالب های وردپرس یار کمی متفاوت است. ما هزینه ی نسبتا گزافی را متحمل شدیم و یک سرور مجزا خریداری کردیم و فونت های فارسی را در این سرور قرار دادیم. سپس کانفیگ های لازم را بر روی این سرور پیاده سازی کردیم تا فونت های فارسی قالب شما از این سرور لود شود. در واقع کاری که ما کردیم مشابه کار گوگل است با این تفاوت که این سرور فقط مخصوص قالب های فارسی شده ی خودمان است و دیگران اجازه ی استفاده از آن را ندارند. این سرور در ایران واقع است و از قدرت و سرعت بالایی برخوردار میباشد.

برق مطمئن

تعریف ما از برق مطمئن یعنی اینکه به شما اطمینان می دهیم به الگویی که برای تأمین برق شما تعهد می دهیم ، پایبند باشیم.

برق پایدار

اگر همواره از قطعی برق صنعت خود دچار زیان شده  اید، با ما تماس بگیرید.

بسته های پیشنهادی

ما فقط برق صنعت شما را تأمین نمی کنیم . ما بسته های پیشنهادی مناسب صنعت شما  ارائه می دهیم.

تجمیع خدمات

اگر به دنبال تأمین برق صنعت خود هستید ، همه فعالیت های آین را به ما بسپارید و برق خود را تحویل بگیرید.

نیروگاه اختصاصی

اگر برق مورد نیاز صنعت شما قابل توجه است ، ما آماده مذاکره برای احداث نیروگاه هستیم . با ما تماس بگیرید.

فروش برق مازاد

نگران برق مازاد نیروگاه اختصاصی صنعت خود نباشید. شرکت بازاریابی و فروش صبا به سادگی برق مازاد شما را به شبکه عرضه می کند.

کاربران و مشتریان ما

امروزه قالب های وردپرس بسیار حرفه ای و چند منظوره شده اند. همان طور که شاهده هستید میتوان با یک قالب چندین سایت با موضوعات متفاوت و طرح های متنوع ایجاد کرد
 به عنوان مثال میتوان با یک قالب انواع سایت های شرکتی، مجله ای و خبری، نمونه کار، پزشکی، گالری و … را ساخت

پروژه های آینده

این یک متن آزمایشی است که توسط وردپرس یار نوشته میشود تا امکانات قالب بهتر مورد ارزیابی شما قرار گیرد. وردپرس یار همواره در تلاش است
تا گلچینی از برترین قالب ها را با بهترین کیفیت برای شما آماده کند. ما معتقدیم که همیشه کیفیت بهتر از کمیت است

نیروگاه سیکل ترکیبی قم

نیروگاه چابهار

نیروگاه علی آباد

نیروگاه خرمشهر

نیروگاه زرگان اهواز

با ما در ارتباط باشید

پیشرفت و محبوبیت چشم گیر و رو به رشد وردپرس یار بر پایه ی 3 اصل کیفیت بالا، پشتیبانی قوی و احترام به مشتری است و ما به خوبی به قدرت این 3 اصل در کنار یکدیگر واقفیم و هر روز بیش از پیش تلاش خواهیم کرد تا مهر رضایت شما بر وردپرس یار، پر رنگ تر گردد. قطعا ما هیچگاه نمیتوانیم لطف و محبتی که کاربران به ما دارند به طور کامل جبران نماییم اما همواره سعی میکنیم تا با تکیه بر 3 اصل مذکور، قطره ای از محبت شما را پاسخ دهیم.

اطلاعات تماس

آدرس ما:

102580 Santa Monica BLVD Los Angeles

شماره های تماس:

+3 045 224 33 12, +3 045 224 55 15

ایمیل:

sales@yoursite.com

ساعات کاری

Monday – Friday 10 AM – 8 PM

لینکهای اجتماعی:

برای ما پیغام بفرستید

Send messageپاک کردن

ما دراینجا هستیم

نظر بدهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال