:.. آگهی دعوت به همکاری در گروه صبا .::
برق صبا

بسیار خرسندیم که گروه صنایع برق و انرژی صبا دارای رتبه اول انرژی کشور در طی سه سال متوالی را برای همکاری انتخاب کردید. محیط گروه صبا مجموعه ای پویا و دانش محور است که کارکنان در محیطی صمیمی و گروهی در راستای اهداف استراتژیک گروه تلاش می کنند. با تکمیل و ارسال فرم دعوت به همکاری، اگر شایستگی کافی داشته باشید ، فرصت حضور و پیشرفت در گروه صبا برای شما نیز فراهم خواهد شد. اگر عنوان شغلی شما در جدول زیر وجود ندارد ، با تکمیل فرم ، نام شما در بانک اطلاعات متقاضیان کار اضافه خواهد شد .  کد مربوط  آگهی منتشر شده ، 9406 است که در محل مخصوص فرم وارد کنید.

کد شغلعنوان شغلتعدادجنسیتحداقل تجربه مرتبطمدرک و رشته تحصیلیحداکثر سنشرایط احراز
---آقا/خانم----
دعوت به همکاری
گروه صنایع برق وانرژی صبا

اطلاعات مربوط به تحصیلات و توانمندی های شما

اطلاعات مربوط به سوابق شغلی شما

سه محل از آخرین سوابق شغلی خود را بنویسید.

 
 Upload

اطلاعات تماس شما

تکمیل و ارسال این فرم برای شرکت ما ، به منزله قبول و امضاء تمامی اطلاعات فوق از سوی شماست . در صورتی که خلاف آن ثابت شود ، در هر مرحله ای از استخدام که باشید شرکت اجازه دارد فرآیند را متوقف و مطابق مقررات عمل نماید.تکمیل این فرم هیچگونه تعهد استخدامی ایجاد نمی کند. از این که با تکمیل این فرم آمادگی خود را برای حضور در شرکت ما اعلام داشتید سپاسگزاریم . این شرکت متعهد به نگهداری محرمانه اطلاعات شما می باشد.

 

کلمات کلیدی : دعوت به همکاری , دعوت به همکاری, گروه صبا , استخدام , مهندس برق , کارشناس مالی , کارشناس اداری , منابع انسانی, هلدینگ صبا , برق و انرژی صبا , بنیاد , فرم استخدام