معرفی شرکت

شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس

  • نیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در راستای نیل به اهداف کلان و استراتژیهای بلند مدت خود جهت حضور مقتدرانه در حوزه تولید انرژی برق و دستیابی به بالاترین سطح تولید نیروی برق در بخش غیر دولتی کشور و افزایش سهم بازار در این عرصه استراتژیک، اقدام به خرید نیروگاه سیکل ترکیبی قم نمود. شرکت های مشارکت کننده در خرید این نیروگاه، شرکت های صنایع برق و انرژی صبا، شرکت نفت بهران، شرکت سیمان تهران ، شرکت بنیاد بارانداز و بانک سینا می باشد.
  • صاحبان سهام جهت بهره برداری و نگهداری بهینه از کلیه ظرفیتهای نیروگاه، اقدام به تأسیس شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس نمودند تا این شرکت به عنوان نماینده تام الاختیار مالکان با هدف سازماندهی و ساماندهی کلیه امور مرتبط با نیروگاه فعالیت نماید.
  • شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس با توجه به آرمان و رسالت و اهداف کلان مجموعه شرکتهای سهامدار، سازماندهی و فعالیت اجرایی خود را با توجه به فرآیندهای کلیدی تولید برق بیشتر ، بازاریابی روان تر و فروش بهتر از اواخر سال1389 آغاز نموده است
آدرس : تهران بالاتر از میرداماد خیابان شهید ستاری پلاک 75 طبقه 2 واحد 3
صندوق پستی :  ۱۵۱۷۵ – ۵۱۹
تلفن :  ۰۲۱ – 88648340- 42
نمابر :  ۰۲۱ – 88648339
سایت اینترنت :  www.peyvand-gostar.ir
33
شرکت همکار در بهره برداری از نیروگاه

شرکت مدیریت تولید برق قم

يروگاه قم به عنوان دومين نيروگاه سيكل تركيبي كشور، يكي از صدها پروژة عظيم ملي است كه بعد از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران در دوران سازندگي به بهره‌برداري رسيده است. اين نيروگاه شامل دو بخش توربين‌هاي گازي و بخاري (سيكل تركيبي) با ظرفيت اسمي 714 مگاوات مي‌باشد.

در راستاي سياستهاي وزارت نيرو و بمنظور افزايش بهره‌وري و استفاده بهينه از نيروهاي كارآمد در قالب شركتهاي مستقل و خودگردان، شركتهاي مديريت توليد برق با رسالت مديريت و بهره‌برداري از نيروگاهها تأسيس شدند. بهره‌برداري از نيروگاه سيكل تركيبي قم نيز به شركت مديريت توليد برق قم واگذار گرديد.

قم، كيلومتر 15 جاده قم ـ اراك، كدپستي 3745164314 صندوق پستي 4111، شركت مديريت توليد برق قم.
 
تلفن :  2-38700900-025
نمابر :  ۰۲۱ – ۸۸۶۵۹۷۴۵
سایت اینترنت :  www.gccpp.com
پست الکترونیک :  prgccpp@gmail.com
logo

برای ما پیام بفرستید

ارسال پیامپاک کردن

اطلاعات تماس

جهت تماس با شرکت جنوب غرب صبا و یا نیروگاه های تحت پوشش آن از این اطلاعات استفاده نمایید.

آدرس

آدرس: تهران – خيابان ولی عصر- خيابان قبادیان غربی پلاک 60  كدپستي : 1969614111

شماره های تماس

تلفن: 39-88659733

ایمیل

 info@sabaswg.net